INFO CIZINCI

InfoCizinci.cz

InfoCizinci.cz je webová stránka, která nabízí užitečné informace pro cizince žijící v ČR a poskytuje bezplatné srovnání nabídek zdravotního pojištění cizinců.


 

Kdo je autorem infocizinců a kdy vznikly?

Webová stránka infocizinci.cz vznikla v roce 2013 jako informační stránka určená pro cizince k získání bezplatných informací o vízech a pobytech v ČR. Největší podíl na vzniku má Mgr. Natela Machaidze.

Ona sama pochází z Gruzie a v České republice žije již několik let. Informace pro články čerpá z vlastních zkušeností nebo od přátel a známých. Věří, že články pomůžou všem cizincům, kteří chtějí studovat, pracovat nebo se přistěhovat do České republiky a začít zde nový život.

Pro cizince jsme od roku 2014 připravili bezplatnou kalkulačku zdravotního pojištění pro cizince, se kterou můžete jednoduše srovnat nabídky jednotlivých pojišťoven a vybrat tak vhodnou variantu pojištění.

Jak vznikl nápad na kalkulačku zdravotního pojištění pro cizince?

Původní nápad na srovnání nabídek pojišťoven vznikl z důvodu špatně vybrané pojistky a s tím spojených problémů mé dlouholeté známé z Ukrajiny, jak sama říká Natela Machaidze. Po této události mě napadlo, že bych mohla napsat srovnání jednotlivých pojišťoven a pojistných produktů pro cizince. Bohužel kvůli často měnícím se ceníkům a pojistným podmínkám to nebylo tak jednoduché. Proto jsem požádala o spolupráci pojišťovací makléřství České pojištění a.s. Díky jejich pomoci se nám povedlo sestrojit jednoduchou kalkulačku zdravotního pojištění pro cizince, která dokáže srovnat nabídky pojistných produktů a vybrat pro Vás tu nejvýhodnější variantu.

Jaké jsou plány infocizinců do budoucna?

Pokračovat v psaní článků a postavit plnohodnotný portál pro pomoc cizincům ve vícejazyčných verzích.

 

obrazek do clanku infocizinci

Reklamy