Pojištění cizinců

Posted: 11. Červen 2013 in CIZINCI V ČR
Možnosti sjednání pojištění cizinců online

http://www.pojisteni-pro-cizince.com

http://www.infocizinci.cz

http://www.czechforeigners.cz

Ptáte se, jaké jsou výhody sjednání pojištění přes nezávislé online portály? Je to rychlejší, levnější a hlavně nemusíte nikam chodit, vše je možné vyřídit v pohodlí Vašeho domova. Pro zahraniční studenty je to pak v současné době jediná možnost jak si uzavřít pojistnou smlouvu na dálku a před svým příjezdem. Velkou výhodou pak je srovnání všech pojišťoven, které v České republice mohou dle zákona prodávat komerční zdravotní pojištění cizinců. Cizinci tak mohou díky všem variacím v nabídkách pojišťoven ušetřit nemalé finanční prostředky. (například: http://www.pojisteni-pro-cizince.com/sjednani-pojisteni-online ). Některé stránky zároveň dávají přesné informace jaký přesný typ pojistky potřebujete pro svůj individuální pobyt v České republice ( http://infocizinci.cz/viza/viza-pro-cizince/ ). Přes online sjednání je zároveň možné získat obchodní slevu až ve výši 30 % na komplexní zdravotní pojištění.

Pro svoji nabídku je nejdříve vyplnit pár základních údajů o sobě a svém plánovaném pobytu (například:http://infocizinci.cz/kalkulacka-zdravotniho-pojisteni-cizincu/ ). Po odsouhlasení všech údajů obdržíte do e-mailu registrovanou objednávku s platebními údaji, kam pojištění uhradit. Spolu s tím Vám srovnávače pojištění pošlou i Všeobecné pojistné podmínky. Po uhrazení pojistky Vám doporučeně poštou odešlou Pojistnou smlouvu a kartičku pojištěnce.

Pro podrobnější informace Vás ještě kontaktuje náš vyškolený pojišťovací zprostředkovatel, který Vám pomůže, poradí a zodpoví všechny dotazy, např. jaký je rozdíl mezi nutnou a neodkladnou péčí a komplexním zdravotním pojištění pro cizince. Výhodou pak oproti sjednání na webech pojišťoven je jazyková vybavenost operátorů, například nahttp://www.pojisteni-pro-cizince.com/ operátoři mluví rusky, anglicky a samozřejmě česky.

Komplexní zdravotní pojištění lze srovnat s veřejným zdravotním pojištěním pro občana České republiky. Kromě standartního pojištění je možné sjednat pojištění pro těhotné ženy a novorozence a na profesionální sporty. Limit plnění u tohoto pojištění je do 1 600 000Kč s tím, že to lze navýšit až do 2 000 000Kč na jednu pojistnou událost. Ceny se liší podle věku, účelu pobytu, územního rozsahu a délce sjednání. Komplexní zdravotní pojištění je možné uzavřít už od čtvrtého měsíce až po dobu tří let. Pro rodiny s dětmi se při uzavření pojištění poskytují i množstevní slevy. Další často kladené otázky lze najít na jednotlivých webech zabývajícím se sjednávání tohoto pojištění, například:http://infocizinci.cz/zdravotni-pojisteni-cizincu/zdravotni-pojisteni-cizincu-casto-kladene-otazky/

Pro zjištění ceny a vybrání té nejlepší nabídky, je pak nejlepší již rovnou zkusit na kalkulaci. Limity pojišťoven se různí, a stejně tak jejich cenové nabídky ve věkových kategoriích, pro různé druhy pobytů a třeba i pro těhotné ženy a profesionální sportovce. Z kladných doporučení, na weby s možností uzavření online zdravotního pojištění cizinců v České republice, lze vybrat tři výše uvedené weby na začátku článku.

Komentáře nejsou povoleny.