Přehled povolených žádostí o přechodném a trvalém pobytu

Na těchto stránkách Ministerstva vnitra naleznete soubor v excelu, kde jsou vypsána jednací čísla vyřízených žádostí.

11 komentářů: „Přehled povolených žádostí o přechodném a trvalém pobytu“

  1. dobry den.zadali sme o trvaly pobyt syna (Samuel Kochan,nar.2.8.2010),ktery je narodeni v Pardubicich,zadost byla napsana v cervnu,zatim nam nic neprislo ani nas nikto nekontaktoval,jak dlouho trva udeleni trvaleho pobytu? Ja mam trvaly pobyt v Pardubicich a manzel na Slovensku,bohuel jednaci cislo nevim,dekuji za odpoved… Kochanova

  2. Zkuste napsat žádost o urychlení jen se jménem a datumem narození, když nevíte jednací číslo. Žádná daná lhůta na vyřízení není.

  3. Muj přítel z Ukrajiny čeka na vyřízení trvalého pobytu již od konce dubna,kdy mu napsali že je v řízení,ale do dnešního dne ,stále žádná odpověd!! Je to normální?

  4. Na to žádný vzor není, napište svými slovy: Žádám o urychlení vyřízení žádosti o trvalý pobyt pod jednacím číslem…… jméno, příjmení, adresa bydliště.

  5. Dobry den,zadali jsme s manželem o trvaly pobyt,zadosti byla napsana v cervnu 2012 a,zatim nam nic neprislo ani nas nikto nekontaktoval je to normální,jak dlouho trva udeleni trvaleho pobytu?

  6. Dobrý den, nejste první ani poslední, kdo čeká tak dlouho na vyjádření. Zkuste napsat žádost o urychlení na místo, kde jste o trvalý pobyt žádali.

  7. Urgence jsou k ničemu, urgujeme po sedmé během roku a stále nic.Nestíhají, vymlouvají se,neznaj,poskytují Vám informace které už znáte.Říkají jen, nejste první ani poslední, já s tím nic neudělám, to je mi líto atp. V případě obráceném jsou vždy chytří a naopak říkají:“To jste měl vědět, měl jste na to ČASU DOST, nás to nezajímá……

  8. Máte pravdu, urgence jsou poslední dobou k ničemu a zřejmě není zájem to řešit. Ještě tak před třemi lety urgence fungovala. Vím to z vlastní zkušenosti. Jinak jsem soukromá osoba a nemám s těmi institucemi nic společného.

Zanechat odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s